Polecamy

Wdrożenie instytucji spółdzielni energetycznej - analiza

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą analizą  prawną przygotowaną na zlecenie Ministerstwa Gospodarki przez zespół prawa energetycznego dotyczącą wdrożenia instytucji spółdzielni energetycznej do polskiego systemu prawa w oparciu o najlepsze praktyki państw Unii Europejskiej.

Odpowiedzialność karno-skarbowa członków zarządu oraz praktyczne sposoby jej ograniczenia

W ostatnich latach prowadzenie spraw spółki kapitałowej stało się niezwykle trudnym zadaniem a prawidłowa interpretacja prawa podatkowego stała się nie lada wyzwaniem. W tym właśnie celu powstała publikacja, współautorstwa Olafa Jędruszka, która w praktyczny oraz przystępny sposób pozwala na przyswojenie wiedzy dotyczącej zasad odpowiedzialności karno-skarbowej członków zarządu oraz wskazuje jak przykładowo zarządzać ryzykiem odpowiedzialności karno-skarbowej.

WIODĄCA kancelaria prawna na rynku polskim.


ZESPÓŁ ponad sześćdziesięciu doświadczonych prawników w biurach w Warszawie i Poznaniu.


MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG dzięki współpracy z sieciami kancelarii partnerskich gwarantujący dostęp do blisko 150 rynków Europy i świata.


NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA prawne odpowiadające dynamicznie zmieniającym się warunkom rynkowym.


PROFESJONALIZM, doświadczenie i dbałość o realizację założeń biznesowych klientów.Dobrze zorganizowana kancelaria, która wspiera w złożonych zagadnieniach prawnych i oferuje obsługę klienta na wysokim poziomie.


Chambers Europe 2013


Aktualności

Raport o cyber-bezpieczeństwie infrastruktury krytycznej

WKB partnerem raportu o cyberbezpieczeństwie infrastruktury krytycznej.

Jakie prawa mają pracownicy sprzedawanej firmy?

Komentarz Izabeli Szczygielskiej w programie Pawła Blajera "Biznes dla ludzi" dotyczący praw pracowników sprzedawanej firmy.

Praktyki letnie

Serdecznie zapraszamy studentów IV lub V roku studiów prawniczych na praktyki letnie (czerwiec, lipiec, sierpień) w WKB. Osoby zainteresowane programem praktyk prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) drogą elektroniczną na adres: praktyki@wkb.com.pl.